Rasplet događaja u CG poslije izbora

Nesam školovala. Ako može neko da mi objasni?

1 Like

Pa morali su se srest jednom. Dritan nije vise tako nebitan faktor. Da opipaju teren vjerovatno. Hoce li ih ganjat za onaj porez :rofl:

1 Like

http://www.sppcg.me/vijesti/spp-o-odluci-bs-da-ne-ucestvuje-u-novoj-vlasti-partijski-interesi-ispred-polozaja-sopstvenog-naroda/

2 Likes

Da malo osvježim temu.

Nije mi jasno ovih dana ovo kritikovanje nove vlade cg zbog nemanja Bošnjaka u njoj. Fakat je BS-u pružena ruka - i oni su je odbili. Sad iz istih redova kritikuju što nema Bošnjaka u novoj Vladi. Istini na volju, SPP-u, koliko god simboličan njihov udio bio, mislim da je marginalizovan i Dritan ih čini mi se skoro i ne spominje više, odnosno ne govori u ime koalicije već u ime svoje stranke. Šta se desilo iza scene…? Živo me interesuje, hoćemo li ovako opet iznova naredne četiri godine?

3 Likes

Meni je najača izjava Šehovića dje za ovo novo zaduženje izjavi “dosta ste nas ovako spašavali” ahahaha a nije prošlo bukvalno ni 5 dana od uspostavljanja vlade :rofl:

A maxe… ne mogu više ovo da čitam izjave svakog ko naidje… ko da smo s šljive pali pa ne znamo da se zadužuje zbog što njihove kradje što zbog globalne krize a svi se prave kao da ništa nije

3 Likes