Rasplet događaja u CG poslije izbora

Obzirom da su izbori završeni, vrijeme bi bilo da prodiskutujemo na tu temu i ovdje :slight_smile:.
Mišljenja čini mi se nikad više bilo nije, svi djeluju zainteresovano, jer valjda poslije 30 godina mnogi ne mogu da zamisle život u CG bez Mila na sceni.

Šta vi mislite, kakav nam slijed događaja predstoji? Konkretno nama Bošnjacima u CG?

3 Likes

Što bi ovo juče? Ako je za očekivat najavljenu udruženu opoziciju mijenja se vlast u CG!

3 Likes
1 Like

Bice interesantno gledati razvoj situacije… Nas narod je poplasen cetnicima a ja kazem nisu nista bolji ni ovi drugi… Politika nam je popila mozak zadnjih decenija.

2 Likes

Vlast zavisi od albanaca :smiley: Đe li će? Sa Milom ili ?

1 Like

To nas sve kopka :joy:
Mislim da se namjerno stvara lazna slika losa o opoziciji da bi ljudi jos vise bili u strahu. Kao da je sa Milom sve cvjetalo.

Znaš kako interesantno je sad. Ako Albanci finalno odluče da se prepuste ovim drugim Srbima onda su ga kraljevski najb… Sad videćemo kako bude

Ako je Dritan Albanac, ne znači da je URA ili koalicija “Crno na bijelo” albanska, nego građanska. Eno imaš i temu, SPP je u koaliciji sa Dritanom! Tako da smo i mi Bošnjaci, kao i ostale nacije, dio te koalicije.

Dritana će malo teže neko “kupit”, ne trebaju njemu pare. On je za Ulcinjske i crnogorske prilike već “obezbijedjen” (da se ne izrazim bogat) do kraja života kad su u pitanju materijalne stvari.

1 Like

Pa to daj Allahu dragom da će dobro uradit za svoj narod i da će se neke granice uspostaviti. Ja ne mogu da verujem da u ove 3 grdne zemlje sve ide u krug, U Srbiji konstantno provociranje I ponekako njesra se desi svaki dan ili svaki drugi, U Crnoj Gori ovo se dešava, u Bosni ništa nije bolje sad ne znam tačno. Začarani krug vrtenja u jedno mesto evo koliko vec 15 i nesto godina. Pa samo kad razmislim da je moj Babo koji radi dobru poziciju ima danas manju platu nego prije danas recimo ima 520€ prije u Jugoslaviji je imao 950-1000€ platu samo njegovu. Pa mislim se da je već godinama jasno sto ljudi idu pa to bilo na nekoliko godina a dosta se njih i ne vrati na kraju možda eventualno u 60 godini, možda i starije.

2 Likes

A sta cemo sa svim ovim cetnickim divljanjem?? Vidite li sta nam prave po CG?!?!?!

Ja stvarno ne znam sta je cinit ovom narodu. Ne znaš ni ko laze ni ko prica istinu sta stoji iza toga i to sve. Veoma ali veoma komplikovano.

1 Like
1 Like

1 Like

Odgovor je ocigledan. Sve su to namjestaljke. Policija NE RADI NISTA!!! A do juce su hapsili svakoga ko prne na fejsu! Vidi ove komentare:

Znaci prvo ovo bi bilo najvjerovatnije CIRILICOM. A drugo, izgleda da neko u komentarima vec zna o kome se radi…

1 Like

Neke od provokacija.

1 Like

Ono što se iz svega da zaključit da niko ne reaguje nešto značajno, pa čak ni Bošnjačka Stranka na čelu sa Husovićem. Meni je strašno da predstavnik bošnjačkog naroda ne nađe za shodno da posjeti ljude kojima se ovo dešava! Mada, imamo mi ovamo Rasima, isto demek predstavnika Bošnjaka pa ga isto nije briga što je toliko stotina ljudi pomrlo po Sandžaku.

Srbi pisu cirilicom a ne latinicom :wink: I Srebrenica je bila 95te, a ne '92.

Kako da nadje za shodno kad dobro znaju sta se desava! Najbolje bi im bilo da se razvedu od tiranina i nastave dalje. Svo ovo izazivanje i skandiranje nasih bosnjaka nam nikako ne ide na ruku.

Jos nesto. Milo nije morao da kaze ni “selite se” a desetine hiljada se selilo proslih godina, da ne pricam DEVEDESETIH.

Sjecate se ovog egzodusa od prije samo par godina?! 7700 gradjana mahom iz juznog Sandzaka je TRAZILO AZIL! Da ne pricamo o ilegalcima i drugim zemljama osim Njemacke!

To iseljavanje je nova metoda bez ratova. Sve ovo što se radi, radi se od trenutne vladajuće partije.

Hajd’ da vidimo hoće li šta bolje biti :smiley:

Bogami Bosnjacka stranka podrza Demokrate. U inat Dritanu :rofl::rofl::rofl: Za one koje mrzi da citaju evo isjecak zakljucka clanka:

Tada smo pokazali da nam nije stalo, ni do fotelja niti ličnih interesa, kako nam posljednjih dana neki politički akteri žele spočitati, već smo se uvijek rukovodili interesima države Crne Gore i bošnjačko-muslimanskog naroda.

Bošnjačka stranka nikada nije bila satelit DPS-a ili bilo koje druge partije, već iskren partner u ostvarivanju ključnih državnih i nacionalnih interesa i uvijek smo bili i bićemo na strani onih gdje su manjinski narodi.

Međutim, neka ukupna javnost procijeni kojim interesima služi Dritan Abazović koji se sa četiri poslanička mandata predstavlja kao „oslobodilac“ Crne Gore.

1 Like