App koga treba downlodovati: Covjek koga treba voljeti

Islam .
O Muhamedu s.a.v.s
App na Bosanskom jeziku kojeg valja downlodovati .

3 Likes

Jel moze link za tu aplikaciju @Kurtovic? :slight_smile:

1 Like

Postavi linkove za iOS(Iphone) i Android korisnike.

2 Likes
4 Likes

Bilo bi sjajno vidjeti i aplikaciju za iOS. Svaka čast za autora, u vremenu kada su ljudi prezauzeti mogu slušati i audiobook sire našeg miljenika i Poslanika Muhammeda s.a.v.s. na našem bosanskom jeziku. MašaAllah! :clap:t3:

2 Likes

Ja sam na android .
Vjerujem da je ovaj app isto za iOS i da se samo treba upisati navedeni naslov u iOS app store ili Search Engine .

Nemam link za iOS .
Molim nekoga od vas da ga ubaci i osevapi .

Stvarno sam dao sve od sebe ali nema :disappointed:

Napisi developeru aplikacije mozda ce je i portovati za iOS operativni sistem.

Da je napisan u Unity-u (C#) vjerovatno bi bilo moguće “portovati” za iOS, ali čisto sumnjam da jeste jer bi ga već “portovali” i za PC i za iOS.

Najvjerovatnije je programiran u Android Studiju ili Eclipse, a to znači da aplikacija mora da se isprogramira u Xcode za iOS, što znači programiranje ispočetka iliti dupli posao (kao što smo mi to uradili sa Cafe Sandžak i Sandžakpedia).

Onda to takođe znači da pored $15 za Google Play (Android) koliko platiš jednom i zaboraviš, moraš da plaćaš $100 Developer license godišnje za Apple AppStore (iOS). :sweat_smile:

1 Like

E to nisam znao oko license. Super sto me informisan za ovo oko license za programiranje znam da treba se ponovo pisat kod.

1 Like

MashAllah, šteta što je nema na app store.

Poslali smo mu pozivnicu na email da se pridruži diskusiji:

Esselamu alejkum šejh Abdullah,
Trenutno se vodi rasprava na sandžačkom javnom forumu o aplikaciji koju ste napravili, te učesnike u istoj interesuju nekoliko stvari u kojima bi bilo veoma korisno da im Vi lično odgovorite kad za to nađete vremena.
App koga treba downlodovati: Covjek koga treba voljeti
Mahsus selam

4 Likes

Šejh Abdullah Mujić je sandžački zet, inače :slight_smile:.

2 Likes