Eksplozija u Bejrutu

Kako čitam neko kaže da je nesreća i da su ovdje skupljali neke hemijske zapaljive materijale.

Drugi kažu da je Izrael nadgledao to mesto, i na kraju su poslali rakete… ne znam šta je, da Bog pomogne.

#prayforBeirut

1 Like

Evo sad čitam komentara kod Philla DeFranco koji znam da je veliki YouTuber ali ovim malo sam stekao respekta u njega čak i ako ga ne gledam a komentari su poprilično ok ima budala koje se sprdaju na račun toga ima ovih praznoglavih i to ali ovo je da Allah dragi sacuva. Ovo je def. Ona nepostojeća država uradila jer su ih nešto ometali ili sta. Al dobro kratak je ovaj dunjaluk, sve će na Kijamet bit. Svakog će stignut kazna nema koga nece.

https://www.instagram.com/p/CDgdnrjjHlL/?igshid=1ii82kh98p3jz

Evo šta sam našao još da je ista eksplozija bila i u Siriji pre 7 meseci

Da ti ozbiljno kazem nisam ni zacudjen da je ovo isto potpuno. Allahami sta se sve jos nece desit ove godine. :grimacing:

Zar nije Nepostojeća Država nešto upozoravala Liban za nešto ? Zna li neko :scream:

To jos uvijek ne znam ako nadjem nesto postavim ovde. Al moguce je da se ovoj kvazi drzavi cefnulo da baci i da provocira narod , to je samo predpostavka nikakve stavke nisu iza toga.

Šta kažete na ovo? Lasser cannon ? Zar to ne postoji samo u igrici Generals :scream: