Facebook vam omogućava predah od obaveštavanja

U ovim trenucima se mnoge organizacije i kompanije bore da dodaju nove funkcionalnosti u svoje aplikacije. Facebook je među njima, i donosi novu mogućnost koja ispunjava objektivnu potrebu za predahom od društvenih mreža i raznih obaveštavanja koja sa njih stižu.

2 Likes

Evo ja ne znam kad upalim FB jednom u neko cudo mozda i prije ali eto samo ako mi neko treba nesto poslati ili trebam nekom poslati nesto a da ovako skrolam FB i to vala odavno prestao. Notifikacije od FBa ja ne primam ima vec 3-4 godine. Ma da mi ne treba zbog nekih sitnih stvari FB mislim na poslati poruku nekom ili postaviti oglas odma bi sve profile deaktivirao.

Vecina ljudi padne u depresiju kad im veoma malo ljudi lajkuje nesto ili ne dobiju kakvu notifikaciju. Ali i toga se covjek zasiti pa mu treba “predah” :sweat_smile:

Koliko profila imas care? :smiley:

Ma 2 jedan za igre koji koristim danas vise da bi nesto drugo pogledao da ne ulazim sa mog , i jedan moj licni . Al veoma veoma retko ulazim na oba osim eto kad me zanima neka informacija nista vise.

Što će ti dva profila? I to za igre možeš isto da koristiš svoj lični profil. Mada od kad je Discord izašao, više ti i FB ne treba.

Ma ne igram FB igre nego profil da se dop sa igracima igrica kojih igram. Poput SAMPa i ostalih.

1 Like