Gde nesta onaj naš Pazar

Ja ga ne prepoznajem…

2 Likes

Nije naš Šeher Pazar niđe nestao, tu je… tu su i lijepi ljudi u njemu. Kakvo je ovdje samo gostoprimstvo, đe se na svakom koraku služi kahva, čaj, mantije, ćevapi…

Niđe nije nestao…

Pazar je uvijek i sad je i biće prda ili tafra od grada. To ga ubi.

Nije nestao Pazar, nestali su Pazarci i Pazarski duh. Previše podela, previše svak na svakog kidisao, pa svima mala čaršija postala.

1 Like

Nestali Pazarci a došli Pešterci? :joy:

Nisam mislila bukvalno :joy:
Nego nestao merhamet bre, čaršijski se umislili toliko, oni su kao plave krvi. Da su oni gostoprimljiviji i pešterci bi se ponašali bolje. Nego odmah neko odvajanje…

Pa zar nismo plave krvi???

Nisi. Izvini sto ti rusim snove. I Deda Mraz ne postoji isto. Znam da ti je tesko da prihvatis sve odjednom…

Ja za sebe znam da jesam

Svi iz Pazara Royal :crown: familije?

A sta fali tom Royalu

Ne fali niśta… Fala Bogu

A sta cemo mi sa royal sela?

Snadjite se… nekako :grin:

2 Likes

:joy::+1:t2: naravno, zato mi i dolazimo u royal čaršije, jer smo samo na royal navikli

Svi ti koji su pricali za sebe da su plave krvi, slavno su zavrsili…
Ko je plave krvi, on to nosi u venama, ne prosipa okolo

2 Likes

Istina…slikovito obrazloženo…

2 Likes

Mislim se jeste starija tema al evo ja da kažem da ako misliš Royal familija to su ti pravi ovi carsijski a ne ovi sto dolaze sa sela i više po čaršiji i kažu ja carsijski, pravi su tu vec 140+ godina poput svoje porodice koja je već u Pazar preko 140+ godina, ali eto da malo sagledamo ovako ja se volim družit sa ljudima koji su dobri i pošteni i nema veze jesul iz predgrađa i sl. Tako da moze e sada secam se bila je diskusija gradski muškarac i devojka sa sela sto ja kažem da je to individualno. Čovjek nadje sebi ženu po svojoj mjeri.

Odnijela ga Emina Jahovic :slight_smile:

1 Like

Malo je ljudi koji mogu da dodju do finansijski sredstava koji zaista misle da pomognu narodu ali tih ljudi je veoma malo nazalost a trebalo bi da bude njih vise .

1 Like