Korona virus 🦠 opasnost ili ne?

Doktori koji se eksponiraju ovako samo žele marketing. Da je stvarno došao do nekog potencijalnog izuma, napisao bi istraživački rad, napisao hemijske forumule i prezentirao ga kome treba da se prezentira, a ne narodu praznu priču.

1 Like

Ovo je izjava za novinare, neće njima valjda pisat formule i istraživački rad. A sigurna sam da je ljekarima i naučnicima sa kojima sarqđuje, poslao.
Napisao je on mnogo naučnih radova, sve se to može naći lagano.

Ovo što je izjavio je razmišljanje “out of the box” što je za pohvalu kada imaš ideju pa želiš da je podijeliš sa nekim ko može da je unaprijedi i da pomogne u realizaciji ili testiranju iste. Na primjer ljekarskoj komori nemam pojma dje već.

Svaka čast mladom doktoru, prije svega naučniku, ali šta ću ja sad kao običan građanin sa tom njegovom idejom? Wow bravo doktore svaka čast. I šta sad? Digo mu se rejting, wow, pametan dečko. :clap:

Novi Pazar novo žarište? Sutra dolazi i A.V. da pomogne gradjanima Sandžaka…

A ne nije mogao juče jer moralo je da se zna. Skupljanje političke kampanje. Mada neka on meni da tih 100€ posle za glas ćemo ga lako prevarit :joy:

A post was split to a new topic: Vučić u Novom Pazaru

Jesi li ti siguran da ljudi umiru od coronavirus :microbe:? Ili umiru od porešnih lijekova koje im daju?

Zamoliću Vas za pristojne komentare. Radovanje tuđoj nesreći nikada ne može biti odlika normalnih ljudi.

1 Like

Sto bi rekli amerikanci karma is a bitch --> Korona virus 🦠 opasnost ili ne?

Svakako mu zelim brz oporavak kao i svakom drugom zivom bicu, bez razlike.

1 Like

Poenta mog posta je bila to sto se Vucic smejao na doktorovu izjavu.

Nije ni prvi ni poslednji put da nas doktori kljukaju raznim antibioticima samo zato sto ne znaju o cemu se radi. A to zbog toga sto ako ti ne daju nikakav medikament, mogu biti odgovorni sto nisu reagovali. Ovako i da umres od toga nisu odgovorni. Cisto kockanje. Da, verovatno zbog predoziranja raznim lekovima je mogao da popusti imuni sistem i da covek umre zbog tih posledica.

Ja im ne bih dao da eksperimentisu na meni makar umro. Cvrsto verujem da osrednje jak imuni sistem u zdravom telu bez predispozicija za neke plucne bolesti moze da se izbori sa ovim. Uz ventilatore naravno :slight_smile:

1 Like

Ja npr nemam nista licno protiv njegovog sina. Kao sto volim da prestane ovaj virus i da se oporave svi tako i on, ali svakog stigne. Ne moze niko uciniti nesto a da ga ne stigne .

Dosta istine ima u tvojoj izjavi. Uvjek se daje Medikament(nemacka rec isto za lek) koji moze potencijalno da naskodi jer moze da se dese razne kontraindikacije i smanjenje jacine imunog sistema od silne strane lekova i posle moze bolest se lakse prosiriti i doci do smrtnog ishoda. Imunitet je veoma znacajna stvar za nas jer nam on pomaze u borbi protiv bolesti. Jak imunitet uvjek ce se prije i lakse izboriti nego slabi koji ce potrajati pa cak moze i dovjesti do losih ishoda.

Toliko o Svedjanima… cus najpametniji… uh…

1 Like

Ma ja boli njih briga za pandemiju , ja znam imam rodjake i Dajnicu tamo u Svedsku, njih boli briga samo za sminku uvoz itd. E nmg da verujem da se mala Srbija bolje spremila za pandemiju nego ogromna Svedska.

E nmg da verujem da se mala Srbija bolje spremila za pandemiju nego ogromna Svedska.

Ulivanje straha i “pomaganje” gladnom narodu kroz “pomoć” pred izbore je dovoljan izgovor za sve naše Vlade da se ponašaju ovako. A da ne pričamo o izgovorima za nova zaduženja MMF-u dok već smo u dugovima do guše.

1 Like

1 Like