Motorola razr dobitnik nagrade za revolucionarni dizajn

Telefon Motorola razr upravo je dobio cenjenu Red Dot nagradu: „Best of the best“. U pitanju je najviše priznanje među Red Dot nagradama koje se dodeljuju za dizajn proizvoda i koje se dodeljuje isključivo inovacijama koje sa sobom donose revolucionaran dizajn. Ove godine, konkurenciju su činili dizajneri i kompanije iz preko 60 zemalja sa preko 6.500 proizvoda.

1 Like

Znas kako kao koncept i ideja Razr telefona je izuzetno dobra to moram pohvaliti ali krajni koncept je UZASNA KATASTROFA. Toliko price i uzbudjenja i svega i na kraju da bude telefon koji na ideji izgleda izvrsno i vrhunski ali prakticno K A T A S T R O F A .Nista nije ni Galaxy Fold prvi bio bolji ali on je vise stvari uradio tacno nego pogresno. Neki od tih jeste da su oba izuzetno lako ogrebana, izuzetno se lako mogu pokvariti i uci im prasina medju zubce. Samsung je malo popravio Fold sa onom unapredjenom iteracijom ali opet nije to bilo to. Jos jedna stavka. €1500 za Mid-range specifikacije i sve osrednje i ako je koncept kul nije isplativo , Npr Fold 1 jeste bilo bolji na papiru ali opet oba su izuzetno nezavrsena produkta. Cekamo sledece iteracije da vidimo nadamo se ce da budu bolje.

Procitao sam nedje da se displej kruni po sredini vrlo brzo. Jel ovo istina?

1 Like

Svasta se pise na internetu i ima svega, pa i to da mu se guli displej po sredini. Mada za dizajn je sigurno zasluzio nagradu.

Ja bih sacekao malo sa nekom drugom verzijom ako si bas nostalgican, mada meni je ovo preklapanje suvisna stvar. Sasvim sam zadovoljan kako mi Samsung funkcionise, iako nisam prezadovoljan. Ipak je za mene desktop opcija za sve za sta je kompjuter namenjen bio i ostace, a telefon koristim kao telefon :slight_smile: ako ima smisla ovo sto sam rekao :smiley:

1 Like

Da istina . Evo recenzenti iz Ars Technica uzeli ga parama nije im bio sponzorisan , Uzeli 30 Marta , 31 im je crko. Evo ovde pogledaj.

Da da ima bas. Desktop ce uvek bit opcija za rad i produktivnost i sve, mada to moze i biti i Tablet ili Smartphone al u ogranicenim merama, neki manji posao ili pregledavanje necega i slicno. Ja licno sta imam da obavim obavim na PCu, a i nesto obavljam na Smartphonu mada mnogo vise vremena uzme kada se radi na Smartphonu nego na PCu, sto je logicno ali kada nisi u mogucnosti onda je i to dobro. Al dobro sve ima svoju korist.