Mržnja iz mržnje?

Evo imam nekoliko slika koje pokazuju da je ne znam koja je ovo sada vrsta mržnje da ukaže i na stranice Sandžaka i sve i počinju se vredjati. Ili uopšte koje su ciljane za Muslimane. Da li je ovo loša odgojenost zakrivljene i li šta.
Eto Ih dole nekoliko primera. Mišljenja vaša bi bila super.

ZA ovu drugu odg je i spustila ga na zemlju al obrisano sad.

Kad je objavljeno da je Aja Sofija zvanično postala džamija. A lik ušao mu na profil dijete neko. Dovoljno priča.

Mislim da ovo nije ništa novo. Imali smo diskusija na forumu o ovoj temi ranije.

U najkraćem, mislim da na socijalnim mrežama ne postoji način koji će da ohrabri vlasnike stranica i profila da se toksični ljudi otjeraju. Čak ni vlasnici fejsbuk grupa i stanica nisam primijetio da imaju volju i želju da obrišu takve komentare.

Ako se stalno vrtiš oko ljudi koji te mrze ni zbog čega drugog do tvoje vjerske pripadnosti, jednostavno napustiš platformu i Allah imanet. Ja ne vidim drugi način da se manje stresiraš oko ovakvih stvari.

4 Likes

Ma ja lično ne fermam to ni 2% nego eto onako interesantno mi do koje mere idu ljudi.

Ovoga sam se načitala od 11. jula za dan Srebrenice, pa onda oko vijesti da će Kosovo da se prizna i od strane Srbije, Aja Sofije… Kad ih mržnja radi, totalno zaborave i na svoje komšije (nas) koji su bili spremni da podijele svoje donacije i sa Srbijom. Nisu više u stanju da kriju to svoje zlo i mržnju. Otkad sam se distancirala od društvenih mreža, glava me manje boli.

Ovo u vezi historije… ili ti hurme ili ti hodže, uvek će izgovarati, urma, istorija, odža… i sve što počinje sa H. To mi nikako nije jasno… :joy:

A mržnja i ljubomora su uvek tu… pa čak i od onih od kojih se najmanje nadaš.

1 Like

https://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=1714253

Samo pogledate komentare.

1 Like

Pored svih ruznih i glupih komentara koji dolaze (vidi se) od priprostih ljudi, ima dosta jako lijepih komentara. Jedan mi je bas ostao uoecatljiv, gdje zena kaze “umrla bih za njeno pravo da nosi sta hoce”. Dakle, mrznje uvijek ima, ali je okarakterisana kao jako elegantna i kulturna.

1 Like

Da video sam pročitao sam ja i lijepe i ružne komentare. Ima solidarnih ljudi a ima i praznoglavih takodje. Tako da ono balans dal postoji možda teško je rec.

1 Like