Prijave za 100 evra od države

Na linku ispod možete se prijaviti da vam Aleksandar Vučić pošalje sto evra.

Pa neka nam bude od koristi

Link :point_down:

https://idp.trezor.gov.rs/

Tako da eto, sto razloga za jedan klik
.
“Potrebno je samo da unesu broj lične karte, matični broj, kao i da izaberu banku preko koje žele da im se isplati novac, bez obzira na to da li imaju otvoren račun ili ne” - kako navode u saopštenju.

U petak 15. maja će početi prijava telefonskim putem, preko kontakt – centra, čiji će broj telefona biti objavljen u petak ujutru.

Primaoci penzija i novčane socijalne pomoći su automatski prijavljeni za isplatu ove novčane pomoći, koja će za njih početi od petka 15. maja.

1 Like

A koji su uslovi za primanje tih sto evra? To moze bilo koja punoletna osoba?

Kako su naveli, da. Bilo koja punoletna osoba, znači samo ti treba jmbg i reg br, to jest broj lične karte.

Mada kako čitam, hackeri su počeli da napadaju, sigurno da kupe podatke o ljudima…

Narod neki kako priča neće ove pare, prijavili su se da ih uzmu. Mada mislim da će Gosn Vučko nekako to naplatiti. Na primjer, povećao je platu medecinskim radnicima, a zato im je skinuo dežurstvo ili ne znam šta. Ljudi dođu na istu platu. Ali zato na TV - povećana … sko se varam neka, neka doda neko ko je bolje upućen ispod

“Do srede naredne nedelje, isplatićemo svih 1.780.000 penzionera”, rekao je Mali za Televiziju Prva, govoreći o pomoći države gradjanima od po 100 evra.

Kako je rekao, u četvrtak i petak naredne nedelje isplaćuju one koji primaju novčanu socijalnu pomoć i zatim od 25. maja kreće sukcesivna isplata svih onih koji su se do sada prijavili.

Da je smanjio radnicima medicine plate jeste, zbog čega ne znam. Saznaće se, mora neko neśto na fb da reče :grin:

1 Like

Ma pare nisu problem para nema :laughing:

1 Like

Ukoliko prijavljeni ne poseduje aktivni tekući račun, otvara mu se i dodeljuje namenski račun za isplatu jednokratne pomoći.

Znaci ako nemas racun banka ce da ti otvori. A one tamo godine ce lepo da ti naplacuje po 50 dinara za odrzavanje racuna. Bravo :clap:

2 Likes

Ne samo to. Na 4 miliona ljudi to je 400 miliona eura. To je najverovatnije iz zaduzenja koji cemo mi geadjani lepo da otplatimo kroz PDV sa sve kamatom! Nista se ne dobija nego zaduzuje.

1 Like

OD ponedeljka isplate! Ovo tempirana “bajram banka” od Vucica :laughing:

2 Likes

Znaci ako nemas racun banka ce da ti otvori. A one tamo godine ce lepo da ti naplacuje po 50 dinara za odrzavanje racuna. Bravo :clap:

Mislim da će računi biti otvoreni, i kada podignu pare korisnik može odmah da zatvori.

Sutra počinje isplata. Bajram banka stiže :grin:

MOŽE da zatvori. MOŽE.

AKO se sjeti. Kad mu se razvuče osmjeh na lice kad vidi zelenu novčanicu. Reći će isto što i @Prof FALA VUČIĆU. Čuš fala njemu. Vala kao da sve odluke on promišlja i donosi ih sam samcit. Kakvu su ikonu i klovna napravili od njega taman će ga proglasit za sveca i oslikat u freskama na fruškoj gori. A makte se više s njim.

slika

Legla bajram banka od Vučka :joy: je li još nekom?

Meni jos nije haj Vučko nemoj me nervirat daj te pare hitno trebaju.

3 Likes

E vala dade mi ove moje pare. Al svakako nema glasa. :rofl:

2 Likes