Projekat "Mapiranje Sandžaka" 🗺

Sto se mene tice ja mogu sutra posle 18h,19h ako vama odgovara?

1 Like

Odgovara. Neka bude u 18h.

2 Likes

Može samo postavi ovde link sobe da udjemo ja ama se davno registrovao. Ovo je link za registraciju.

Ako si ulogovan neće te pitati za registraciju. A ako si registrovan piše ti i Already have an account? [Click here to sign in.]

Moram istaći da je prvo virtuelno okupljanje bilo vrlo produktivno i veoma sam srećan zbog toga. Mala ali voljna skupina da učini neki hajr :smiley: da nas bude više ako Bog da inšallah!

Ramazan mubarek olsun!

2 Likes

Allah Razi Olsun, i Sende Mübarek Olsun. Vjerujte da sam imao bas nekakvih obaveza neodlozenih pa zato nisam mogao stići al idući put In Sha Allah dolazim.

2 Likes

Ništa, budi na kanalu na Connect pa se tamo dogovaramo za ubuduće. Ako imaš app, dobiješ pravovremenu notifikaciju za sve što će da se dešava.

Ramazan mubarek olsun!

2 Likes

Kako mogu da se pridruzim projektu?

2 Likes

Selam/Pozdrav i bujrum nam doso na forum.

Vidi javi se Sili na poruke pa će ti on kazati kako i šta.

Čim kreneš da apdejtuješ open street map u dijelu Sandžaka postaješ dio projekta :slight_smile:

Šta te navelo da se pridružiš projektu?

Pridruži se grupi na Sandžak Connect Tu pomažemo jedni drugima šta i kako, praznimo ideje i slično.

We alejkumu selam. Pokusao sam na connect ali piše da nema ni jedna grupa da bih se pridruzio.
Video sam da je neko konacno poceo da radi na tome, a moja zamisao je da se mapiraju detalji poput ulicnih svetala, sahte, bilbordi itd. Kad se sve mapira onda bi mogla i platforma “prijavi problem/kvar”. Ali to mozda nekad u buducnosti. Inace sam o tome razmisljao odavno, ali nisam mogao na tome da radim samostalno. Sam covek nije ni za sta

1 Like

Drago mi je da si uspio da se snađeš u trenutku i bez naše pomoći :slight_smile:

1 Like