Regionalna tekstilna imperija

Nekada poznati po najboljem Levisu, a danas kao Sandžak - dolina gladi.

Šta mislite da je bio uzrok ove propasti?

Da li mislite da Sandžačka tekstilna industrija može da se digne iz pepela?

2 Likes

Samo cu kazat dobar lider pomaze i kaze “Hajde mozemo zajedno,uspecemo zajedno” dok los lider vodi i govori “Mozete to bolje” . Srz svakog biznisa je dobar lider posle toga ostale stvari se razradjuju po redu.

2 Likes

Ispravka, lider radi zajedno sa svojim radnicima. Bosovi naređuju. Dok su se ponašali kao lideri, zajedno radili i zajedno prodavali, radovali se uspjehu drugog, sve je bilo s nafakom. Kad su počeli da se dijele, svako htio da bude svoj gadza, počelo je sve da se raspada.

2 Likes

Da bas tako to sam ispustio u ovome pisanju.

Mislim isto da su postali halovni ovi u prvim redovima sto predstavljaju lidere.Jer svi vidimo da mnogo brzo dolaze mnogi do para,sto je opste poznat jedini nacin.
Korumpirani ni ne kontaju zalosti da direktno omladinu Sandzaka unistavaju sto je dobro isplanirano sistemski.
Zasto teksas kad mogu pare brze da se zarade.Svi smo svjedoci da je Sanzak preplavljen drogom.Sto li majku mu?

Vrlo jasno al mi ocigledno imamo problema vec 100 godina da povjerujemo u surovu realnost.

1 Like

Pa nije bas jedini. Najcesce se kur** ovi sto su zajmili kod banaka i ne misle kako ce to sve lepo da vrate. I naravno jos jedan opste poznati nacin, a to je cuclanje državne sise no to je druga tema.

Misliš da je glavni razlog raspada usitnjavanje?

Sta ja licno mislim opet je da u ovom ruglu u kojem je R.Srbija mi ne mozemo biti mnogo bolji. Zasto? Pa zato sto smo mi eto da se izrazim najveca manjina ima nas u cijelom Sandzaku <500,000 prema zadnjim upisima 2017 gradjana Sandzaka u Srbiji. Sigurno sada ima manje od <400,000 ali eto moracemo da cekamo 2021 posto je sa koliko se secam na svake 4 godine se vrsi popis stanovnika. Garantujem da je barem 50,000 sve ukupno stanovnika naoustilo Sandzak i otislo da radi i da zivi u Nemacku/Austriju/Svajcarsku/Luxemburg itd. Eh sad to poredi u odnosu na 6 milliona ostalog stanovnista koje je podeljeno ali vecina cine Srbi, ostale manje manjine su Madjari,Rusi,Crnogorci,Bugari,Makedonci, Kinezi itd. Druga bi bila prica kada bi smo mi bili kao svoja sopstvena drzava Republika Sandzak tada bi mogli da kontrolisemo sve sto ulazi i izlazi iz drzave sta i kako se radi na sta se daju pare, krade li nas neko , pokusaval nesto da ga neko muti i sl.

Kako brate kad smo vec jednom bili ta poznata imperija? Bilo nas je manje tada? Sumnjam. Svi su oni tu i dalje.