Sandzaklive.rs forum 💔

Jeste li mogli da primjetite da je novinski portal Sandzaklive otvorio svoj forum na sandzaklive.rs/forum, tačnije 11tog aprila ove godine? :smile:

Pa eto valja malo da ih izreklamiramo.

5 Likes

Pa da, bilo je samo pitanje vremena.
Imala bih da kažem što šta, nego ću bojim se opet bit banovana :grin:

2 Likes

U ovoj temi sva pravila foruma mogu slobodno da se krše :sunglasses:

2 Likes

Pa šta drugo očekivati od našeg naroda? Sve ideje se kradu, sve se kopira. Skontao sam tvoj sarkazam @sila za ovu “reklamu” slomljenog srca, nažalost neki ne umiju bolje i da stvore nešto inovativno nego tako podmuklo djelaju, ako komšija otvori pekaru onda mora odmah i on!

2 Likes

Gledam ovakvo nešto skoro dvije decenije. Da mi ne zamjeri niko, ali izgleda da je jedina kreativnost nekih sandžaklija da pokradu tuđe ideje. Nekad su svi kopirali Levis, a sad kradu ideje od svojih najbližih bez pardona.
No, međutim ni sto dobrih kopija nikad neće bit original.
A veliki pozdrav za kreativni tim koji je napravio onako kreativan forum. Od koga uče i koga slijede, nije ni čudo.

2 Likes

Totalno nebitan portal. Najveća vijest im je jel neko imao udes, ko je vozio 200 na sat kroz grad itd…

3 Likes

Totalno smiješno… šta ćeš, svi vole da su copycats :smiley:
Nije to problem, nego napravili su botove gdje sami pišu i komentarišu …

1 Like

Oh sto ga reklamira brat na sopstveni sajt heej pa imaju i svoj slogan!

Forum sandzacki. Imate problem ili dilemu, zapocnite temu!

MUHAHAHAHAHAHAHA :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

@sila Evo sad gledam ovaj sandzalive.rs forum i ovo je komicno kako je nas bolji i raznovrsniji i uopste sve kod nas je bolje i diskusija je zdravija uopste nas forum se daleko dalkeo izdavaja od njihovog “Foruma” koji je zaista kopija naseg al na veoma los nacin. A vidi se da su osobe koje su diskustovale na forumu prilicno ono sa s brda sa dola.

Nas se stalno azurira nekim novostima dok se njihov se nije azuriro vec nekoliko mjeseci. Uzas

Evo sto mi ovo bi smijesno u tehnologija sektoru. E kod njih samo jedan jedina tema i to ima odg . Evo ih slike dole njihov poredjenje sa nasim.

2 Likes

Više ga i ne reklamiraju na sajtu :slight_smile:

Šteta stvarno.

3 Likes