SandžakMail ✉ od danas dostupan svima

Dragi naši,

Posebno nam je zadovoljstvo i čast da vas obavijestimo da od danas su počele da se dijele pozivnice za pravljenje email naloga na @sandzak.com domenu.

Rastužila nas je činjenica da smo u potpunosti ignorisani od strane SVIH sandžačkih portala koji se nijesu udostojili ni da prenesu vijest da je SandžakMail počeo sa radom. Vjerovatno plašeći se čiji smo. Jesmo li im potencijalna konkurencija. Ko će da im čita mailove. Mi im kažemo svima…

Ko ne dobije pozivnicu, nek se javi. Udara te paranoja? Prestani da se drogiraš. Ko ima pitanja oko anonimnosti i bezbjednosti njihovih emailova, neka postavi pitanje. Odgovorićemo odmah. SandžakMail je dizajniran da osigura najviši nivo bezbjednosti servera i njihovih poštovanih korisnika.

Bujrum ko hoće. Ko neće, manje mu.

Mahsus selam.

2 Likes

Kako da kreiram sebi mail?

Bujrum i dobro nam došao na forum @Hax! Molimo te da pročitaš prvo Često postavljana pitanja iz podforuma SandžakMail.

S tim u vezi, neko od naših administratora te već kontaktirao na PM da te uputi kako bi mogao dobiti pozivnicu.

U međuvremenu, osjećaj se slobodnim da pokreneš neku novu temu na forumu i da pozoveš prijatelje da se pridruže muhabetu!

Navijam da dobiješ pozivnicu za SandžakMail uskoro! :wink:

Zamolio bi nekog od admina da mi posalje pozivnicu da napravim imejl nalog ako moze?
Unapred hvala

1 Like

Molim te provjeri PM.

hvala
sad sam vas korisnik i svaka vam cast na ovome sto se uradili nije bilo lako vjerujem

2 Likes