Spotify aplikacija

Ne bih ja rizikovao kupovati te accounte. Sta ja znam hoce li mi sjutra policija pokucat na vrata zbog ustede od 15 eura :sweat_smile: Ili jos gore, moze Netflix/SPotify/kogod da mi blokira telefon da nikad vise ne koristim njihove aplikacije ili da imam njihov racun. Ma bjezi

Evo ja se dovoljno razumem za te poslove nisam ekspret za Bayove skoro sam pronašao ali ovo za validnost accounta ako se slucajno desi da ti prestane acc da radi a npr taj ti je prodao 1 God Spotify premiuma uglavnom ti zamene ali se nadje budala kojih boli briga. Ono do tebe je. Telefon sigurno ne moze da ti blokira jer pravi haker da je ne bi on bio na Redditu I cekao tebe vec bi sam preuzeo mere. A vidim da si pitao oni. Pa ne mogu ti sigurno nista jer su to acc na koje ne mozes da menjas pw I sifru ili mozda na neke mozes ne znam mnogo o tome blokiranju specificno.

1 Like

:smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Crnogorci sad mogu da slusaju Who See dok su u svom prirodnom okruzeni sjedi lezi i pij pivo/sok :joy:.

1 Like

Dobro ovo je vijest iz crnogorskih novina, mada kao što možeš pročitati odnosi se i na Bosnu i Hercegovinu, Srbiju, Kosovo itd :wink:

1 Like

Još da ga preimenuju u neki specifično crnogorski naziv :joy:

1 Like

Opa znači moćicemo ovaj Premium da koristimo 3 mjeseca. Idemo bre. :ok_hand:

U Rusiji će Premium da košta $2,38 dok u Americi košta $9,99! Tako da očekujem i kod nas da će biti dosta pristupačnija cijena.

Jesu pisevi ovi iz Spotifya majko mila, smanjili na 1 mjesec sa 3 mjeseca. Pih.

Kakvi smećari :rofl:

1 Like

Ma djavo li ih izio jesu nam upola cenu dali za subskripcije al su nam smanjili trial. Ih kako su kvarni. :joy:

Ja se nisam prijavio za Premium odmah. Tek poslije dvije nedjelje korišćenja FREE sam dobio ponudu za 3 mjeseca, i ta ponuda je trajala samo dvije nedjelje. A da sam odmah prihvatio, kao vi, bilo bi jedan mjesec :slight_smile:

Ja je još nisam ni prihvatio. Koristim Apple music 6 meseci free :scream:

Taman ćeš da nam usporediš aplikacije poslije nekog vremena da vidimo ko je pobjednik :smile:

Nema veze neka ga barem cu mjesec uzivat u ovome. Kad budem mogao da placam 5€ mjesecno moguce da cu uplatit premium svaki mesec.

Sve se nema a kosa se šamponom pere :rofl:

2 Likes

Ja sam se pretplatio jer nisam mogao više sa reklamama. Sad bez reklama je pravi odmor :star_struck:

1 Like