Sta vise reci o ovoj slici srusene berbernice

android

Za manje upucene koji nisu iz Pazara kao npr ja… Moze jedan kratak opis događaja…? :roll_eyes:

1 Like

bager se nalazi u dvoristu medrese?

Sto ne pokazu svoj list nepokretnosti ako ga imaju…?

50%20PM

:neutral_face:

Poglrdajre koliko je to licemjeran lik da je to stavio i obrisao. Usrao se komentara ljudi jer je nekom srušio posao i dom i ulaganja i sve. Sve se vraca sve se plaća. Ovaj moze da je musliman koliko hoće ovo bi samo uradili zelenasi kada bas bas odbijas da im das pare koje nemaš ili koje jednostavno nedas. Mada ni tad ne verujem.

Bas tako, sve se vraca sve se placa. Radio, zaradjivao, hranio - odakle? Sa vakufa! Sta bi ti uradio da je neko tako na tvoje godinama radio i razvijao posao? Ajde ne budi subjektivan.

Zasto onda ne nastavi fino preko Suda nego ovo treba da se desava?!

Ovo je od nasih djedova ostavljeno SVIM muslimanima da se okoriste, a ne pojedincima!

Mozes i ti slobodno da si musliman koliko hoces, kad si u stanju zbog svog uskog subjektivnog gledanja da ovako pricas, dzaba ti! Slusas samo jednu stranu, druga se ne vazi. Sto li me ovo podsjeca na mnoge slucajeve od prije, kad ste isto ovako landarali pa se ucutali cim ste vidjeli da niste u pravu. Kad su moju medresu htjeli da ruse Suljo i Rasim, niko se ziv cuo nije!
A izvini, ti ne znas za to. Zasto? Zato sto niko nije pisao o tome!!!

I jos za kraj da ti kazem ovako dok sam jos ljuta: ne vidim da je iko ista izbrisao. Mozda si samo blokiran pa nemas pristup vise njegovom profilu :joy:

Upravo sam dobila notifikaciju, i evo sva sam se rastresla. Dokle bre vise ovakvih scenarija da gledamo?! Je li ovo pomirenje o kome se prica? Je li moralo ovako?

Mislim da je Roki Balboa na redu da pokaze misice :crazy_face: hahahahahah

Gospodine Ragipe, uz duzno postovanje, ovo je sasvim ocekivana reakcija. Ja ne znam zasto se pre bilo kakve ovakve akcije ne da neko objasnjenje ljudima, a ne samo ovako… Stvarno ne mogu da verujem sta se desava…

Da je srpska pravoslavna crkva ovo uradila za svoju imovinu, Boga mi bi svi Srbi aplauzom podrzali. Al mi, mi smo posebna sorta.

Mislim nema potrebe za ljutnjom jer u ljutnji jezik ide prije pameti a to nije bas odlika ljudi koji donose pravilne odluke :slightly_smiling_face:. A ovo blokiranje na koga se odnosilo ne znam ako je na mene, ne sto bih to radio vršimo samo diskusije i nema potrebe za tim​:smile:. A ja nisam od ljudi koji sam landarao jer nisam uopšte politički aktivan niti se bavim politikom a za tvoju informaciju i iskreno nema se zadnjih godina sta pametno čuti na vestima i novostima, jer je sve jedno te isto A i bas mislim da je protiv pravila foruma vrijeđati nekoga , posavetovao bih te da ih opet pročitaš, pravila foruma ako te bas interesuje za informacije ne informisem se ja samo od novosti i slično nego od istine kakva je i lično sam slušao i video situacija kakva je za ovu pričam za koju sam postavio temu , za Medresu čuo sam od drugara koji je išao tu kada se to. desilo i pričao mi je tako da malo lose mislite. Lično sam video i slušao priče obe strane koje će te videti na TVu ili bilo gde, jednostavno pa i da je to “vakufsko” opet nije trebalo da nekom rusis zanat i nesto sa čime čovek zaradjuje za svoju porodicu. Kazao bih nesto ali bi posle ispao hipokrata govoreći o tome :smile:

@EnForce Drago mi je da smo spustili loptu :slight_smile: Emocije ponesu malo, sto je normalno je l?
Izvini ako sam te uvrijedila bilo cime, ali moras i ti da znas da ne mozes za nekoga da kazes da nije dobar musliman, da je zelenas i licemjer, i da to ne smatras vrijedjanjem, a moj odgovor vidis kao vrijedjanje, iako sam apsolutno sigurna da te nisam, bar ne namjerno, uvrijedila. Naravno, procitacu opet pravila, ne bih da budem izbacena odavde. Bas zato sto ni ja nisam politicki aktivna. A ovo nema veze sa politikom, nego sa vakufom i IZ. Ako si iz Np, onda su te sigurno jos kao malog naucili da je vakuf svetinja. Ne kazem ni ja da treba rusit sve pred sobom, ali cinjenica je da je covjek opomenut mnogo puta, posjecivan kuci, radi razgovora i dogovora. Ali jednostavno ga nije bilo briga o svjesno je zelio da zadrzi to za sebe. Da je toliko nasilnata IZ, srusilo bi se pola Pazara koliko je u njemu vakufa.

I kako jedan fb lik rece: niko vam ne brani da date dio svog imetka svakom koga vam je zao.
A Boze zdravlja, vidjeces da ce taj covjek vecu nafaku imat sad kad se makao sa vakufa.

Super pa smo se razumjeli. Ja lično se nisam uvredio jer nema za šta. Ali ja jesam iz Pazara i to sto ono kažu pravi Pazarac, 140+ godina tu. Vakuf jeste bitan ali samo jos bih hteo raščistiti da ja za osobu koja je ono napisala nisam napisao da je zelenas, već da poziva da pogrešan put, jer to ljudi iz stare čaršije znaju da je uvek dok je bila vijeka i zdravlja je bila ta berbernica tu, sada sto se politika umesala u Islam to moje nije. Lično nisam video da je nesto značajno uradilo da bi nama olakšalo poput do skoro je na Državnom fakultetu moralo da se piše umesto državljanstvo R.Srbije pisalo Srpsko sto uopšte nije tačno jer mi nismo Srbi, nemam problem sa Srbima lično imam i kolega i drugova Srba bukadar sto se kaze, nego se je jedan profesor i Doktor izborio za to naše pravo, dok Vakuf za to sta je radio ne znam, jer neću ništa pogrešno govoriti. I jos mnogo stvari koje nisu resene a za koje Vakuf sadašnji sa politikom ne verujem da ih interesuje. Nemam ja protiv Vakufa ništa ali eto takva je situacija. :slightly_smiling_face:

Je l’ se ovako poziva na jedinstvo Bošnjačkog naroda? Ovo je moglo da se reši finim putem, bez rušenja, bez prepirki. Sad kako je u Pazaru ne znam… Hoće li se zbog ovoga narod okrenuti i ići u drugu stranu? ovo je tačno pred izbore uradjeno x)

1 Like

Tacno tako. Vise lici na preizbornu kampanju nego na nesto sto ih zaista buni , a i ne znam sto bi iskreno , sto se to odjednom probudila njima zelja da macinju imovine sa vakufa i to u vrijeme izbora. Veoma sumnjivo.