Vasa iskustva sa “KupujemProdajem”

Sta mislite o ovom internet oglasniku i kakva su vasa iskustva?


Da li ste imali neka negativna iskustva ili culi da ih je neko imao i sl.?
Da li je za vas neki oglasnik bolji od navednog?

Kad sam kupovao procesor, sve je pisalo ima ima ima… znači, počeo sam redom da zovem, niko od njih nije imao. To mi je bilo i prvi put da koristim. Od društva koji uzimaju sa kupujemprodajem, imaju fina iskustva, do sad ih niko nije zeznuo, i nisu dobilj ciglu u paketu :grinning:

1 Like

Okej je prvo jer je besplatno al nisam siguran koliko bas ljudi kod nas vjeruju da mogu da povjere nekom sajtu svoje licne informacije poput licne karte.
Takodje sam isto iskustvo imo i onda sam skonto da su to ustvari “preprodavci”.Konkretno kada vidim grad neki iz Vojvodine znam da se ceka jedno vrijeme da se nabavi.
Oni uvoze iz bliske Madjarske preko Madjara koji zive u Vojvodini jer su oslobodjeni poreze i nabavljaju jeftinije.
Ja sam ukupno imao 20ak prodaja i kupovina i nisam imao negativna iskustva do jednog momenta.
Narucio sam torbici neku za bajs sa alatom,sve je stiglo,falio je samo neki ljepak za flekice koji mi je bio totalno nebitan.Nisam namjeravo da ga pomenem prodavcu a ne sta drugo.
Uglavnom kontaktiro sam ga porukama i pozivom oko ocene.Lik se pravi lud prvo,bas onako providno nesto laze,znaci smjesno.Kao ocjenicu te i nije me ocjenio.:joy:
Trazio sam posle toga neki support na Kp i tu sam prilozio sve skrinsotove,uplatu.
Htio sam samo da dobijem odgovor sta se radi u tom slucaju i sta da sam kupio nesto bas vrijedno kako bih izaso na kraj sa takvim likom.
Nikad nisam dobio feed back i od tog trenutka u jedno sam siguran a to je da necu sigurno kupiti preko Kp nesto preko 5hiljada dinara.
Jer nisam dobio odgovor od glavnih i odgovornih.

Pa evo da ja kažem. Kupujem tamo nešto kada nadjem do sada sam kupio 4 stvari i sve su uredno stigle. Mislim dobro je za kupovinu ali eto opet su dosta jeftiniji od prodavnica, sacuvas nekoliko hiljada dinara pa i stotinak evra, sve zavisi sta hoćeš kupit. Ja sam sad skoro kupio S10+ Slušalice i sve je proteklo po dogovoru. I sada planiram porucit 500 GB SSD, samo treba gledat neki što dugo prodaje i što je poverljiv Prodavac poput Svet Kompijutera, Svet tehnike i sl. Znaci oni što imaju preko 200 ocena su sigurno pouzdani mada sve sam procenis uvjek zoveš i pitaš poruke batali osim eto kad prodavac jedino ostavi da mogu KP samo.

Evo ih moje ocijene.

1 Like

Evo i mojih😀


A evo i tog oglasa o kojem sam prico stoji jos uvijek u porukama ne ocenjen i ne mogu ni ja da ga ocenim jer ga je izbriso odmah.
Kad vec nesto kupis ili prodas i sve regularno,znate i sami koliko znace ocene,ko sto si pomeno,zato mi je bilo bas krivo.

1 Like