Korona virus 🦠 opasnost ili ne?

Najjača maska napravljena u Bosni :joy:

2 Likes

Ma prosvirali su ga ka frulu. Sta ocekujes drugo od Komunisticke drzave gde jos vlada Komunizam koji je i ove raspale nase drzave davno izasao. Ali dobro , rade kako hoce narod bira njih i sami su krivi sto uopste dozvoljavaju to da im se radi od jedne napredne drzave. Jng jesi ljudi pametni za sve ali za sebe jok.

I u Crnoj Gori potvrdjeni prvi otkriveni slucajevi :cold_sweat:

Rekord u Italiji juce. Evidentirano 475 umrlih od koronavirusa…

I to je to. Po broju umrlih od virusa Italija je premasila Kinu juce… pitam se gde ce se sledece preseliti epicentar zaraze, ako hoce uopste? Ili cemo ostati disciplinovani pa suzbiti konacno ovu neman uskoro?

1 Like

Pa s obzirom da je masa ljudi usla u drzavu koji ma je na granici receno da idu odmah u kucni karantin,nisu ispostovali,cjeli jedan dan su bili po carsiji,kaficima I dje sve vec ubedjeni da nisu bolesni.mozda nisu bolesni,al mozda nose virus na sebi koji mogu prenjeti drugomda li je to tako superinteligentno I tesko za shvatiti?**.Tek kad im je upucen poziv li kad im policija dodje na vrata shvate ozbiljnost situcija.Shvate neki ozbiljnost situacija.
Ja se iskreno Nadam da ce nas spasiti samodisciplina,jer je narod ovde svasta prrezivio pa je spreman na sve I svasta.
Svaki scenario je moguc al ja za sad kao krivce direktno krivim sve one koji su dosli sa strane I nisu se pridrzavali karantina.

1 Like


Dok se mi čudimo zašto se toliko naglašava “perite ruke”. Ako se poslije toaleta ovako peru, zamislite koliko se peru poslije posla, škole, kupovine…
Ima negdje mapa za čitav svijet, gdje stoji 30% za Kinu, na primjer.

Ovo izgleda samo raste dok mi jos uvijek ne shvatamo situaciju ozbiljno…

Izlazite li napolje…?

1 Like

Sjedim doma. Do prodavnice i nazad, mada žena uglavnom :sweat_smile:

Nema izlaska posle 5. Osećam se kao na selu. Milina… ovo bi trebalo da bude i kad se završi vanredno stanje. Možeš kuću da ne zaključavaš xD Nema kola, nema kafića… vazduh čist.

Vidjećemo da li će se mere pooštravati - jer većina penzionera ne poštuje pravila koja su data sa vrha. Ne poštuju ni oni koju su u kućnoj izolaciji. Ne mislim svi, ali većina.

A i ko zna za šta je ovo dobro. Kako reče jedan preko telefona “Hvala vama i koroni, našao sam duševni mir - niti dje idem, niti me ko obilazi” xD


Preporučujem svima da pogledaju ovaj film, ja sam danas odgledao, i ne mogu da verujem da je u filmu sve opisano kao ovo danas što svi mi proživljavamo.
Uverićete se sami.
1 Like

Naravno da ne, cak I ako izadjem tu u blizini nesto stavim masku i rukavice. Ja licno nemam jer sedim kuci i postujem pravila ali eto vise preventivno da sebe ne bih izlozio opasnostima jer mozda ja nisam al desi se osoba koja prodje do mene ili ko mozda ima. Bolje bit siguran nego posle zalit i patit.

Prilika da da budemo u okrugu porodice, da se edukujemo, da naučimo da kuvamo :crazy_face: sve za šta vremena imali nismo, sad je prilika, i da stvorimo te neke fine navike a loše da izbacimo.

Cheers Coronavirus disease :cry:

1 Like

Poznati srpski genetičar Miodrag Stojković oglasio se na Twitteru po pitanju leka za coronavirus.

Da li ovo budi neke nade?

Da da bas budi veliku nadu za oporavkom i nadamo se da ce se uskoro naći još neka informacija.

1 Like

Verujem u Sjenicu bas veselo sad. Cuh da je doticna imala kontakt s mnogo kim po Sjenici.

Bravo Bosanci :muscle: ako je ovo stvarno stanje kako piše da je.

1 Like

Selam i dobro veče svima na forumu.
Upravo sam dobila fotografiju koja kruži socijalnim mrežama. Možda zbog imena djeluje smiješno, al ću je ipak podijeliti, možda neko od vas prepozna osobu.
I naravno #ostanimokuci

Čujem da u Pazar ovog dečka još nisu našli?