Vučić poslao pendreke i suzavce

Ne znam šta da kažem o sinošnjoj pobuni ljudi zbog uvodjenja policijskog časa od strane Vučka.

Narod treba da se digne na noge i odupre ovoj diktaturi, ovo više nidje ne vodi.

Nisu im pomogli suzavci ni pre 20 godina, neće ni sad, tako rekoše

2 Likes

Da dodam

3 Likes

Fora je što je policijski čas bio samo okidač. Narod je nezadovoljstvo pokazao još i prije izbora, kao i na izborima, gdje je uz sve napore i krađe bila 48% izlaznost. Vidjećemo šta će biti večeras. Žao mi narod što mlate onako nemilosrdno.

1 Like

Znate onaj momenat kada vas neko pravi ludim duze vremena pa onda vam ispali osigurac? Samo mislim da ovo nije sklopka, nego samo jedan osigurac. Tako da, nista od toga dok Vucicu neko od politicara ne izadje na crtu. A moze se desiti i da ne uspe da formira vladu tako da… u Srbiji se ne zna sta jutro donosi.

2 Likes


Nije isključeno da će završiti na smeću kao neki. Zato je i uprego sve moguće da narod predstavi kao ološ i huligane. Na jednoj od forografija se vide ljudi koji su došli namjenski da prave nered (Lik sa maskom i debilnom facom je pobijedio :joy:)

Nije baš za jutarnje sate, ali mora da se zna. Do juče smo mi vapili za podrškom, sad njima treba.

Ostaviću par forografija ovdje.

![slika|448x500]

2 Likes

Morao sam da izbrišem jednu fotografiju koja nije u skladu sa pravilnikom foruma. Vidi

https://forum.sandzak.com/faq#heading--zabranjeni-sadrzaj

Na forumu je strogo zabranjeno postavljanje djelimično ili potpuno seksualno eksplicitnog sadržaja, bilo kakvog nasilnog sadržaja, kao i bilo kakvog sadržaja neprimjerenog za djecu.

Molim učesnike da se strogo pridržavaju pravila foruma.

1 Like

Razumijem, i koristim priliku da se izvinim svima. Hvala na ispravci :heart:

1 Like
2 Likes

Juce su, koliko sam shvatila, slali video snimke i informacije raznim medijima EU. Mozda ovo sve bude uspelo, i konacno svima svane neko bolje vreme. U 17h je najavljena emisija sa vladikom Grigorijem na televiziji N1koji je mozda bio na neki nacin pokretac mase, jer je jos pre protesta izjavljivao da ga je sramota sto su milione donirali za navodnu izgradnju hrama, a bolnice nam u uzasnom stanju. Da l ce se ovo rijesit, sta mislite ljudi?

slika

4 Likes


Mnoge je umjetnike inspirisao.

3 Likes

Znaci kako javljaju vesti… protesti jenjavaju. Nista znaci ispalio samo jedan osigurac i to je to. Ali ono sto je interesantno je da su se Vucic i ostala klapa lepo usrali od straha.

1 Like

Šta reći na ovo? Koliko je ovo pouzdana informacija? Jer slušajući predsjednika AV kaže da je dosta informacija laž. Ko sad laže?