Drugi talas COVID-19 🦠

Dr. Jasmin Nurkovic je jedan izuzetno dobar lekar koji je hem mlad , hem sto su ljubomorni doktori na njega jer zaradjuje MashAllah puno, hem sto ima znanja. Znam se licno sa Dr. Jasminom i izuzetno je uctiv samo toliko je dovoljno da ga opisem. I verujte ja sam osoba koja ceni izuzetno obrazovane i kulturne i mudre ljude.

Ako se sjećate ovog insana od prije neki dan sa snimka…

1 Like

Piše da ne postoji članak, javlja grešku.

Azuriran link od novosti.

Je l se slažete sa dr Spahićem da smo trebali da ih ugostimo i ćutimo?

Link do videa(u slucaju da se ne ocitava video)

1 Like

Ne da se ne slažem, nego ne mogu da ga slušam kako laže bez pardona i kako upoređuje vremena od prije 20 godina sa sadašnjim stanjem. Bljak.
Nego da ja vama pokažem šta nađoh:

1 Like

Pazi ovo tek:

Ovo je za svaku pohvalu :clap:t2:

Ovo najvjerovatnije nije tacno. Navodno je virus donijet iz Njemacke, bar su tako pisale novine.

Nisu oni samo ljubomorni nego takve ljude ne mozes da kontrolises i ne mozes da ih ucutkas. Vjeruj mi na to su vise ljubomorni nego na pare.

1 Like

Znanje je jaka stvar sa kojom mozes lako da pobedis protiv onoga sto misli da je sveznalica i da je popio svu pamet ovog sveta.

1 Like

Dobar glas se daleko čuje:

3 Likes

Pa naravno ovim sto vidim ponosim se sto sam iz Novog Pazara. :blue_heart::blue_heart:

3 Likes

Nadam se da će kroz sledeću nedelju ovo ako Bog da da se smiri. Ovo je haos bio poslednja 3/4 dana…

1 Like

Amin :palms_up_together:t2:
Ovo je bilo dosta za čitavu godinu.

Nema sansi. Ovo ce da bukti jos koji mesec minimum. Ljudi cim se osecaju malo bolje odmah izadju napolje a jos uvek su zarazeni.

Zgrada Sarajevske Skupštine osvijetljena bojama nacionalne zastave sandžačkih Bošnjaka u znak solidarnosti i podrške Sandžaku!

4 Likes

Kako je stanje u Prijepolju? Ima li novosti?

Ovako nekako :confused: